Päivystys 24H - Soita (08) 311 2311

Yhteystiedot

POKO OY – Pohjolan Koiravartiointi

Osoite:  Nahkatehtaankatu 2, 90100 OULU
Sähköposti: info@pokooy.fi
Puhelin (24h): (08) 311 2311
Myynti: 040 556 8665 tai 050 3493865
Laskutus: 044 311 4068 tai sami.jaara@pokooy.fi
Laskutustiedot

Yhteystiedot

Juha Sipola

Palvelupäällikkö, turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto

050-5400266

juha.sipola@pokooy.fi

Henri Jaara

Asiakkuuspäällikkö, turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto

040-5568665

henri.jaara@pokooy.fi

Olli-Ville Pakanen

Myynti, asennus

050-3493865

olli-ville.pakanen

@pokooy.fi

Jukka Patronen

Järjestelmäasiantuntija, asennus

0400-683125

jukka.patronen@pokooy.fi

Sami Jaara

Kehitysvastaava, laskutus, KTM, turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto

040-7488632

sami.jaara@pokooy.fi

Sauli Jaara

Yrittäjä, toimitusjohtaja

040-5471261

sauli.jaara@pokooy.fi

Sari Jaara

Hallintojohtaja

040-5785543

sari.jaara@pokooy.fi